ОКРУЖНА/ГРАДСКА ТАКМИЧЕЊА

НАЦИОНАЛНА ГЕОГРАФСКА ОЛИМПИЈАДА

1. Вељко Брајковић 7/1 – 1. место
2. Данило Брајковић 7/1 – 3. место
3. Петар Димић 8/1 – 3. место

Сви ученици су се пласирали на републичку смотру.

ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА

1. Вељко Брајковић 7/1 – 2. место
2. Миа Веселиновић 7/3 – 3. место

Оба ученика су остварила пласман на републичко такмичење.

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

1. Мина Ђорђевић 8/3 – 1. место
2. Миа Веселиновић 7/3 – 2. место

Обе ученице су оствариле пласман на републичко такмичење.


СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА

1. Вељко Брајковић 7/1 – 1. место
2. Миа Веселиновић 7/3 – 2. место

ФИЗИКА

1. Вељко Брајковић 7/1

Пласман на републичко такмичење.

ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА

БИОЛОГИЈА

1. Јован Тица 5/2 – 2. место
2. Сара Савић 5/1 – 2. место
3. Никола Младеновић 5/2 – 3. место
4. Селена Обрадовић 5/3 – 3. место
5. Ања Недељковић 6/1 – 2. место
6. Никола Вуковић 6/3 – 2. место
7. Нина Полић 8/1 – 3. место
8. Сара Средојевић 8/3 – 3. место

Сви ученици су се пласирали на окружно/градско такмичење.

„ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ“

1. Нина Полић 8/1 – 1. место
2. Анђела Николић 8/1 – 2. место
3. Соња Брајковић 5/2 – 1. место
4. Лазар Сибиновић 5/2 – 2. место
5. Петар Миладиновић 5/2 – 3. место
6. Сава Стошић 8/3 – као четврти иде на градско такмичење

ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА

1. Вељко Брајковић 7/1 – 1. место
2. Миа Веселиновић 7/3 – 2. место
3. Невена Рађеновић 6/3 – 2. место

Сви ученици су се пласирали на окружно/градско такмичење.

ФИЗИКА

1. Вељко Брајковић 7/1 – 1.место
2. Ања Ивковић 6/2 – 2. место
3. Милош Баждар 6/2 – 3. место
4. Невена Рађеновић 6/3 – 3. место

СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА

1. Миа Веселоновић 7/3 – 2. место
2. Вељко Брајковић 7/1 – 3. место
3. Соња Брајковић 5/2 – 3. место

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

1. Мина Ђорђевић 8/3 – 3. место
2. Миа Веселиновић 7/3 – 3. место

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА
1. Јован Тица 5/2 – 2. место
2. Калина Цветковић 1/1 – 2. место

НАЦИОНАЛНА ГЕОГРАФСКА ОЛИМПИЈАДА

1. Вељко Брајковић 7/1
2. Данило Благојевић 7/1
3. Катарина Анђелић 7/2
4. Петар Димић 8/1

Сви имају пласман на регионални ниво.

ГЕОГРАФИЈА

Лена Дуртаноска 8/3 – 3. место

ИСТОРИЈА

1. Милан Живановић 5/2 – 1. место
2. Лука Ристић 6/2 – 2. место
3. Душан Илић 8/3 – 3. место

ХЕМИЈА

Вељко Брајковић 7/1 – 1. место

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

1. Николина Јовановић 8/1 – 2. место
2. Наталија Вујаковић 8/3 – 3. место

МУЗИЧКА КУЛТУРА
категорија „Домаћа народна песма – дует“

Ања Ивковић 6/2 – 1. место

Ела Петровић 6/2 – 1. место
категорија „Популарна музика“

Ања Станковић 8/1 – 2. место
хор (група певача)

Наши ученици освојили 1. место и пласман на градско такмичење.

„МАЛИ ПЈЕР“

1. Анастасија Ерић-Хусеин 6/3 – прва награда
2. Јована Глигорић 7/1 – друга награда
3. Лазар Сибиновић 5/2 – трећа награда
4. Миа Веселиновић 7/3 – трећа награда

ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ

Такмичење у фудбалу / дечаци 8. разред – 1. место

Такмичење у одбојци / девојчице 6. разред – 2. место

ПРВЕНСТВО БЕОГРАДА У КАРАТЕУ

Василије Обрадовић 8/1 – 3. место