Отворена врата

РАСПОРЕД ТЕРМИНА ОТВОРЕНИХ ВРАТА – ШКОЛСКA 2018/2019.
 Миланка Гојковић   I1  учитељица  понедељак, 5. час
 Јелица Јокић  I2  учитељица  понедељак, 6. час
 Сунчица Милановић I3  учитељица
 Надежда Метикош II1  учитељица
 Добрила Лазић Димитријевић     II2  учитељица понедељак, 2. час
среда, 3. час
 Сузана Лазовић II3  учитељица
 Јасмина Глишић III1  учитељица  уторак, 6. час
 Светлана Филиповић  III2  учитељица
 Емина Милошевић   III3  учитељица  четвртак, 6. час
 Сандра Марковић IV1  учитељица  среда, 2. час
 Вера Бобинац  IV2  учитељица  понедељак, 7. час
 Марија Миленковић  IV3  учитељица  среда, 6. час
 Бојана Теофиловић  Наставник енглеског   језика  среда, 4. час
 Душица Илић  VII1  Наставник енглеског   језика  петак, 4. час
 Горан Малеш VIII1  Наставник енглеског   језика  петак, 4.час
 Драгана Аћимовић   VII3  Наставник математике  четвртак, 4. час
 Мирјана Јоргаћевић VIII4  Наставник математике  четвртак, 4. час
 Сандра Вујић   VIII2  Наставник ликовне   културе  петак, 2. час (8. разред – пре   подне)

петак, 4. час (8. разред –   после подне)

 Маја Рељић    VIII3  Наставник српског језика  четвртак, 2. час
 Анкица Дмитровић  Наставник географије  петак, 3. час
 Светлана Ђокић    V3  Наставник српског језика  понедељак, 4. час (5. разред –   пре   подне)

петак, 3. час  (5. разред –   после подне)

 Јасмина Алексић  Наставник информатике
 Јелена Стојанов  Наставник историје  понедељак, 5. час
 Милан Бошковић  Наставник математике
 Милена Маринковић  Наставник немачког   језика  уторак, 4. час
 Снежана Лукић   VI3  Наставник српског језика  понедељком у 13:15
 Драгана Планић   VI2  Наставник биологије среда, 3. час (6. разред – пре подне)

среда, 2. час (6. разред – после подне)

 Наташа Ђокић  Наставник географије
 Зорица Милић  Наставник хемије  петак, 3. час
 Даниела Павић  Наставник физичког   васпитања
 Далибор Лаловац  Наставник физичког   васпитања
 Сања Павловић VII2  Наставник биологије
 Биљана Милановић  Вероучитељица
 Александра Ирја Гријаковић VI1  Наставник техничког  понедељак, 5. час (када је 6.   разред после подне)
 Драгана Мамузић Недељковић  Наставник руског језика
 Душан Јовановић  Наставник музичке   културе
 Дејан Миладиновић V1  Наставник техничког  петак, 3. час (када је 5. разред  после подне)
 Емина Пештанац V2

 

Мирјана Стојановић

 

Јелена Живковић

 Наставник руског
језика
Наставник немачког     језика

 

Наставник физике

четвртак, 2. час

 

уторак, 4. час

 

 

четвртак, 3. час